TEŞEKKÜRLER SAKARYA!

TEŞEKKÜRLER SAKARYA!

Kıymetli Hemşehrilerim,

Değerli Dostlarım,

Yeni Türkiye Yüzyılı’nda Hakk’a, Hakk’a tapan milletimize ve Türkiye’mize hizmet etmek için “Doğrusu AK Parti ve Cumhur İttifakı” diyerek Sakarya’dan Milletvekili Adaylığı için 21 Mart 2023 tarihinde adaylık başvurusunda bulunmuştum.

Milletvekili Aday Adaylığına müracaatımdaki gayem şimdiye kadar kazandığım bilgi ve tecrübeyi daha etkin bir mecraya taşımak, Türkiye’nin yükselişine yasama organında katkı sağlamaktı. Ancak milletvekili adayı olmak nasip olmadı. Bundan dolayı herhangi bir üzüntüm bulunmamaktadır. Zira milletimize ve insanlığa hizmetin yolu tek değildir. Allah’ın takdir ettiği hizmet yolu bizim için hoştur. Hizmet etmek isteyenlere hizmet imkanları her ortam ve platformda çoktur. İnşallah niyetimiz halistir de niyetimizden kazanmışızdır.

Bu süreçte tüm il ve ilçe teşkilatlarımızı ve yerel basınımızı ziyaret etmeye çalıştım. Çok sıcak ve samimi görüşmelerimiz oldu. Kendimi tanıtmaktan ziyade fikirlerimi tanıtmaya çalıştım. Özellikle Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Başkanlığım döneminde Ailenin Korunması Hakkı kapsamında yaptığım çalışmaların ve fikirlerimin etkileyici olduğunu gördüm. Ummadığım kadar ilgi ve destek buldum. Bir çok yeni dostla tanıştım. Bu tanışmaların kalıcı dostluklara ve dava arkadaşlığına dönüşmesi benim için en önemli kazanç olacaktır.

Bu vesileyle, aday adaylığı sürecinde dualarıyla, tavsiyeleriyle, bizzat çalışmalara katılımlarıyla destek veren, temayül yoklamasında oy veren, ilgililer nezdinde şahsıma referans olan tüm aile büyüklerime, akrabalarıma, arkadaşlarıma, dost ve hemşehrilerime, AK Parti teşkilat mensuplarına, hakkımda haber yapan yerel basınımıza teşekkür ediyorum.

Seçilen adaylarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. AK Parti’miz, cumhur ittifakımız, ülkemiz, milletimiz, tüm İslam alemi ve insanlık için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Hakk’a tapan milletimizin aciz bir neferi olarak ben de bundan sonraki süreçte Hakk’ın rızası yolunda milletvekili adaylarımızın, AK Partimizin ve Cumhur İttifakımızın başarılı olması, şehrimizin kalkınması ve Türkiye Yüzyılı’nın inşası için çaba sarfedeceğim.

Siyaseten Cumhur İttifakı dışında kalan iyiniyetli tüm kardeşlerimizle de kardeşliğimi geliştirmenin, hiç kimsenin dışında kalmadığı sağduyulu “Hakk’a Tapan Millet İttifakı”nı genişletmenin ve geliştirmenin yollarını aramaya devam edeceğim.

Rabbim bu aziz millete hizmet yolunda bizleri mahcup etmesin. Tevfikini refik eylesin!

Selam, hürmet, muhabbet ve dua ile!

Saygılarımla.

Süleyman Arslan

https://www.halk54.com/suleyman-arslan-halk54te
https://www.adapostasi.com/haber/14529591/suleyman-arslan-adapostasinda
https://medyabar.com/haber/14520825/milletvekili-aday-adayi-suleyman-arslandan-medyabarcoma-ziyaret#

One Reply to “TEŞEKKÜRLER SAKARYA!”

  1. Abdülkadir Kardeş

    Hayırlı olsun kardeşim Rabbimiz dualarımızı kabul etsin her iki cihanda da mahcup etmesin.Selam ve dua gönderiyorum.Abdülkadir Kardeş Emekli Öğretmen /Sakarya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.